Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Barevná litografie na papíře, 420 x 580 mm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1971, signováno vpravo dole F Gross.Autor viz T 1/272, TD 60, V 2/317, Ch 2/380, NEČVU 1/230.